Ceyda Olguner Kimdir, Hayatı, Nereli, Boyu, Yaşı, Rol Aldığı Diziler

Televizyon Ekranların yeni yüzlerinden birisi olan Ceyda Olguner kimdir? Ceyda Olguner nerelidir, kaç yaşında boyu ve kilosu nedir? Ceyda Olguner’in hayatına dair tüm detaylar ve merak ettiklerinizi vikipedi anlatımıyla yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Asıl İsmi: Ceyda Olguner
Ceyda Olguner Doğum Tarihi : 1 Ocak 1987
Ceyda Olguner Nereli: Ankara
Ceyda Olguner Saç Rengi : Kahverengi
Ceyda Olguner Göz Rengi : Ela
Ceyda Olguner Boyu: 1, 77
Ceyda Olguner Kilosu: 55
Ceyda Olguner Eğitimi: Ankara Üniversitesi Dil-Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Mezunu

Ceyda Olguner Kimdir

Ekranların yeni yüzlerinden birisi olan, aktif oyunculuk yaşamına 2013 yılında adım atan Ceyda Olguner, geride kalan süreç içerisinde çok fazla projeye dahil olmamasına karşın kısa sürede dikkatleri üzerine toplamıştır. 1 Ocak 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş ve Ağustos 2017 itibarıyla 30 yaşındadır. 177 cm boyunda olan güzel oyuncu Ceyda Olguner, yaşamının bir bölümünü burada geçirmiştir. İlk, orta ve lise eğitimi sonrasında oyunculuk çalışmalarına başlayan Olguner, halen Ankara’da çalışmalarını sürdürüyor.
Ankara’da üniversite eğitimini almaya başlayan Ceyda Olguner, Ankara Üniversitesi Dil-Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümüne girmiş ve burada oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimi aldığı dönemde çeşitli amatör çalışmalara dahil olan ve tiyatro oyunlarında sahne alan Olguner, güzelliği yanı sıra oyunculuğuyla da beğeni topluyor.

Ceyda Olguner Kariyeri ve Hakkında Bilgi

Ekranlarda ilk kez 2013 yılında yayınlanan bir dizi çalışmasıyla adım atan Ceyda Olguner, Saklı Kalan isimli dizide Ece Cevher karakterine hayat vermiştir. Bu yapım sonrasında kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran Olguner, iki yıllık bir ara sonrasında yeni bir dizi çalışmasına başlamıştır.
2015 yılında yayınlanan Mahfiruz Hatice Sultan dizisinde Dilruba karakterine hayat veren Ceyda Olguner, ekranlarda son olarak aynı dönemde yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır. Geride kalan süreçte oyuncu Zeyrek ile Çeyrek isimli bir dizi çalışması daha yapmıştır. Ceyda Olguner son olarak 2016 yılında Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir.

Ceyda Olguner Dizileri

2016 yılında Sevda Kuşun Kanadında (Suna)
2016 yılında Alemde 1 Gece
2015 yılında Zeyrek ile Çeyrek (Dilruba)
2015 yılında Muhteşem Yüzyıl: Kösem 1. Sezon (Mahfiruz Sultan)
2014 yılında Saklı Kalan (Ece)
2014 yılında Kurtlar Vadisi Pusu 8. sezon

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir