Aycan Demirci Kimdir, Nereli, Boyu, Yaşı

Tv8 ekranlarında yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak Boxun Yıldızları yarışmacıları arasında yer alan Aycan Demirci kimdir, Aycan Demirci boyu, yaşı vikipedi anlatımıyla, Aycan Demirci hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Asıl İsmi: Aycan Demirci
Aycan Demirci Doğum Tarihi : 1996
Aycan Demirci Nereli: İstanbul
Aycan Demirci Saç Rengi : Kahverengi
Aycan Demirci Göz Rengi : Kahverengi
Aycan Demirci Boyu: 1.70
Aycan Demirci Kilosu: 50
Aycan Demirci Eğitimi: ??
Aycan Demirci Sevgilisi Var mı: Sevgilisi Var

Aycan Demirci Kimdir?

Aycan Demirci Kimdir, Aslen Nereli Boyu Yaşı Sevgilisi Kim

Aycan Demirci 1996 senesinde İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Aycan Demirci günümüz Ekim 2017 itibarıyla 21 yaşında, 1.70 boyunda ve 50 kilodur. Aycan Demirci mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Aslen İstanbullu olan Aycan Demirci İstanbul’da ailesi ile beraber yaşamaktadır. Aycan Demirci katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur. Uzun bir süre Gardırop yarışmasında yer almış finale kadar gelmiş birincilik için yarışmıştır. Gardırop Yarışmasının finalinde Gizem Dinibütünoğlu birinci olurken Aycan Demirci’ de ikinci olmuştur.

Aycan Demirci Kimdir, Aslen Nereli Boyu Yaşı Sevgilisi Kim

Aycan Demirci son olarak yakın zamanda Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Boxun Yıldızları adlı yarışmada yarışmacı olarak ekranlarımıza gelecektir.

Aycan Demirci Sevgilisi Var mı, Sevgilisi Kimdir: Aycan Demircinin sevgilisi var ama ismini bir sır gibi saklamaktadır.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir